StartNowy Zarząd Klubu wybrany !

Nowy Zarząd Klubu wybrany !

zebranie   Zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek o godz. 18.00 w sali okolicznościowej naszego budynku klubowego odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. Najważniejszym punktem Zebrania był wybór Zarządu Stowarzyszenia na nową kadencję.

   Już wcześniej wiadomo było, że kilku z pośród dotychczasowych Członków Zarządu nie zdecyduje się ponownie kandydować. Zdecydowały o tym kwestie rodzinne bądź zawodowe. Wśród Nich znaleźli się Wice Prezes ds. Administracyjnych Jarosław Kubiszowski, Sekretarz Klubu Marcin Mosór oraz Członkowie Zarządu Łukasz Liszka i Wojciech Makowski.

Osobom tym dziękujemy za minione cztery lata i jednocześnie liczymy, że w dalszym ciągu z zainteresowaniem śledzić będą losy naszego Stowarzyszenia.

   Przewodniczącym zebrania wybrany został Mateusz Dziedzic, a protokolantem Kamil Pospuła.

Po zaakceptowaniu przez wszystkich zgromadzonych porządku Zebrania, obecny jeszcze Prezes Klubu, Mateusz Dziedzic dokonał podsumowania mijającej kadencji. Śmiało można powiedzieć, że te cztery lata były czasem dużych zmian, wielu bardzo ciężkich decyzji, ale w ich wyniku Stowarzyszenie posiada teraz bardzo mocne podstawy dla swojej działalności (współpracując z Krakowską Szkołą Piłki Nożnej prowadzone są zajęcia piłkarskie dla 140 dzieciaków w wieku od 5 do 12 lat) oraz stabilną sytuację finansową, co pozwala z optymizmem patrzeć w najbliższą przyszłość.

Następnie dokonano wyboru Komisji Skrutacyjnej w składzie: Jarosław Kubiszowski, Adrian Filipek i Bartosz Jewstrat.

Kolejnym punktem Zebrania był wybór Zarządu Stowarzyszenia. Zgłoszono następujące kandydatury: Jakub Krasny, Mateusz Dziedzic, Przemysław Dobroch, Piotr Spaczyński, Magdalena Suder, Marcin Żurek i Kamil Pospuła. Jedynie Kamil Pospuła nie wyraził zgody na swoją kandydaturę.

W wyniku głosowania niejawnego i po podliczeniu głosów przez Komisję Skrutacyjną, wszyscy kandydaci, którzy wyrazili zgodę uzyskali wymaganą liczbę głosów i tym samym stworzą skład nowego Zarządu Osiedlowego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Pogoń-Skotniki”.

Ostatnim punktem Zebrania pozostał wybór Komisji Rewizyjnej. W wyniku głosowania jawnego poprzez podniesienie ręki, do Komisji Rewizyjnej wybrani zostali: Ewa Nawrot, Kamil Pospuła i Łukasz Liszka.

Na tym zakończyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Osiedlowego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Pogoń-Skotniki”.

   W celu wyboru poszczególnych funkcji Zarządu Stowarzyszenia, jeszcze tego wieczoru odbyło się pierwsze zebranie. I tak, w latach 2014-2018 Zarząd OSKF Pogoń Skotniki funkcjonować będzie w następującym składzie:

Prezes Klubu: Mateusz Dziedzic

Wice Prezes ds. Sportowych: Przemysław Dobroch

Wice Prezes ds. Administracyjnych: Piotr Spaczyński

Skarbnik: Jakub Krasny

Sekretarz: Magdalena Suder

Członek Zarządu: Marcin Żurek

 

 

Wydarzenia

Last month March 2018 Next month
M T W T F S S
week 9 1 2 3 4
week 10 5 6 7 8 9 10 11
week 11 12 13 14 15 16 17 18
week 12 19 20 21 22 23 24 25
week 13 26 27 28 29 30 31

Partnerzy Stowarzyszenia

Brak grafik
Brak grafik
Free business joomla templates